Raamatud

Jaan Saar

"Tallinn. Graafiline vanalinn"Raamatus on joonistused aastatest 1997 - 2016, pildiallkirjad on eesti ja inglise keeles.

Formaat 15x15 cm, 152 lk, kõva kaas.

Sirje Vihma

"Vanalinnakillud"

ISBN 978-9949-15-513-2Kõvakaaneline Tallinna-teemaliste fantaasiarohkete lühijuttude kogumik.

Formaat A5, sisu 80 lk. Raamatus on üle 40-e värvilise illustratsiooni, mistõttu sobib hästi ka kinkeraamatuks.

Illustreerinud Jaan Saar.

Telli

Jaan Saar

"Tallinn. Vanalinna graafilised vaated"Raamatus on reprodutseeritud joonistused alates 1997.aastast, eessõna ja pildiallkirjad on eesti, saksa, inglise ja vene keeles.

Formaat 15x15 cm, 72 lk, kõva kaas.

Ilmar Saar

"Kes poomiseks määratud, see ei upu"Põlise matkaja Ilmar Saare põnevamaid reisiseiku kajastav raamat. Igas kaheksas loos leiab autor väljapääsu eluohtlikust situatsioonist 71 leheküljel.

Rohkelt illustreeritud (kujundus: Jaan Saar)

Telli

Autorilt:

"Kes poomiseks määratud, see ei upu"
(Ilmar Saar)
Igaühel meist on jutustada elulugu. Miks nii ametlikult? Oma elu lugu. Jutustada tasuvad sellest kogumikust aga vaid kriipsukesegi tavalisusest kõrvale kalduvad seigad. Neid on. Igaühel, kui otsida viitsib. Kui ka kuulata viitsitaks.

Pealkirjaks pandud vanasõnaks madaldunud usutõde käib minu kohta seni täpselt. Ei ole uppunud, kuigi olen korduvalt olnud (end pannud) sinnapoole kalduvates(se) situatsioonides(se). Esitlen peotäie eluaegse rändurielu atraktiivsemaid juhtumeid. Tekst on tihendatud viimase piirini. Süljevee peate ise lisama, kui seda seedima asute. Alljärgnev on iseenda ülekuulamine. Nii aus kui võimalik. Kui see on kirjandus, siis on ta faktikirjandus.

Uudised:

ERMis on uus virtuaalnäitus "Mõisaminiatuurid", mis hõlmab margisarja "Eesti mõisad", mida anti välja aastatel 1999–2010.